ثبت نام اولیه

 آیا جای شما در تیم مدرسین ما خالی‌ است؟ 

شروع کنید! 

در راستای تدریس در لیباز، اساتیدی که توانایی و تخصص لازم و همچنین علاقه به تدریس و کسب درآمد دارند، می‌توانند زمینه و موضوعات آموزشی خود را مشخص نموده و فرم ثبت‌نام اولیه را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که زمینههایی که در آن آمادگی برای آموزش توسط شما وجود دارد، در فرم ثبت‌نام اولیه باید ارائه گردد. مشاوران لیباز پس از بررسی فرم ثبت‌نام اولیه، ظرف مدت 72 ساعت کاری با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را اخذ می‌نمایند. 

لازم نیست برای حضور در جمع اساتید لیباز هزینهای را تقبل نمایید. شما با تولید محتوای آموزشی در لیباز، سرمایهگذاری میکنید و ماهانه از فروش آن بهرهمند میشوید. 

شما می توانید برای هماهنگی جهت همکاری با ما، فرم ثبت نام اولیه را پر نموده یا با ما تماس بگیرید.

زمینه هایی که نیاز به نیروی همکار می باشد. شما می توانید به عنوان کارشناس حضوری یا غیرحضوری با تیم لیباز آکادمی همکاری نمایید:

مدرس دوره‌های آموزشی: تعداد نامحدود

کارشناس تولید محتوا در رشته مدیریت(به غیر از بازاریابی) و مهندسی : 2 نفر

کارشناس تولید محتوا در مدیریت بازاریابی: 1 نفر

کارشناس ارشد پروژه‌های مشاوره مدیریت: از هر استان کشور، 2 نفر

سوالات رایج از نگاه مدرسان: 

چه کسانی می‌توانند به عنوان مدرس دوره‌های آکادمی لیباز باشند؟ 

-هر یک از اساتید و دانشجویانی که توانایی، تخصص و علاقه به تدریس در حوزه خاصی دارند، می‌توانند پس از ثبت‌نام اولیه، بررسی مدارک و مصاحبه تلفنی، آنلاین یا حضوری، به عنوان مدرس لیباز فعالیت نمایند. لازم به ذکر است، اساتیدِ دارای تجربه آموزشی، دارای امتیازات بالاتری برای جذب خواهند بود. 

قیمت‌گذاری دوره‌ها چگونه انجام می‌شود؟ 

– مدرس در هر دوره، می‌تواند قیمت فروش آن دوره را پیشنهاد ‌نماید، اما قیمت‌گذاری دوره‌های آموزشی بر مبنای نوع و کیفیت آموزش، تعداد جلسات مفید، امتیاز مدرس و همچنین سیاست‌های فروش، منحصراً توسط لیباز تعیین می‌گردد. 

شما مدرسین چه میزان در فروش سهیم هستید؟ 

شما مدرسین محترم و اساتید گرامی بر اساس امتیازات آموزشی و پژوهشی، اختصاصی بودن آموزش برای وبسایت لیباز و برخی دیگر از معیارها که در قرارداد همکاری اشاره می‌شود، از 50 تا 65 درصد در فروش سهیم خواهید بود.  

تبلیغات و فعالیتهای پیشبرد فروش به عهده چه کسی است؟ 

-بازاریابی، تبلیغات، پشتیبانی و ویرایش ویدئوهای شما به عهده لیباز می باشد، اما هر مدرس آزادانه می‌تواند دوره‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ نماید.  

شیوه و شرایط تسویه حساب به چه صورت است؟ 

-ما در لیباز کارگزار فروش شما هستیم. تسویه حساب هر مدرس به صورت 39 روز یکبار انجام می‌گردد. در صورتیکه یک مدرس نیاز به پشتیبانی مالی در موعدی دیگر داشته باشد، می‌تواند از طریق پنل کاربری، درخواست خود را مطرح نماید تا مورد بررسی قرار گیرد و انشاءالله زودتر از موعد مقرر تسویه صورت گیرد. 

من قصد تدریس در لیباز دارم، اما سوالاتی دیگری دارم که در این قسمت ارائه نگردیده است. چگونه می توانم سوالات را بپرسم؟  

آسانترین راهها پیش روی شماست: 

.

-از طریق پشتیبانی در وبسایت، سوالات خود را مطرح تا پاسخ آنرا دریافت نمایید.  

-کمتر از یک دقیقه زمان بگذارید، ثبت‌نام کنید تا پس از بررسیِ مشاوران لیباز، پاسخ سوالات برای شما ارسال گردد.

قوانین

مدرس موظف است متن قرارداد موجود در پنل کاربری را مطالعه و از طریق پنل خود، آنرا تایید نماید.

فرم ثبت نام اولیه

[gravityform id="19" title="true"]