آموزش

معرفی تیم لیباز

لیباز آکادمی یک سازمان علمی، آموزشی، مشاوره‌ای و دانش محور است که به با استفاده از چندین تیم علمی و اجرایی به فعالیت آموزش، مشاوره و اجرا در حوزه های مختلف مشغول می‌باشد. در لیباز آکادمی می‌توانید از تمامی آموزش‌های کاربردی، دانشگاهی و تخصصی، با استفاده از اساتید بنام و مطرح در هر حوزه، بصورت متفاوت و از نظرات مشاوران تخصصی در حیطه‌های مختلف کاری بهره مند شوید. 

 

داستان لیباز آکادمی

بنیان های اولیه لیباز آکادمی از سال  1391 شکل گرفت. از سال 1392 آموزشهای دانشگاهی و کاربردی بصورت تخصصی توسط بنیان‌گذار لیباز آکادمی و در حوزه تخصصی رشته مدیریت صورت گرفت. با توجه به فعالیتهای  علمی، تولیدی، مشاوره‌ای و بازرگانی بنیانگذار لیباز آکادمی و همچنین آشنایی با اصول تجارت و تیم های کاری متفاوت، ایده آموزش و مشاوره به زبان ساده را از طریق مجموعه لیباز و در سال 1400 آغاز نمود. 

کار تیم لیباز آکادمی؟

تیم لیباز آکادمی، شامل مدرسان، متخصصان، مدیران اجرایی و مشاوران خبره است که هدف آن ارائه آموزش‌های کاربردی و درست و از طرفی مشاوره تخصصی به جامعه علمی کشور است تا فعالیتهای خود را بر اساس آموزشها و مشاوره‌های نیاز محور اجرایی کنند. 

تفکر لیباز آکادمی

حوزه آموزش: علی‌رغم نیازهای آموزشی و مشاوره‌ای بسیاری که در سطح جامعه وجود دارند، متاسفانه این نیازها با آموزش‌ها و مشاوره‌های نامناسب برطرف نگردیده‌اند. هرچند مدرسان و اساتید مطرح در هر حوزه سعی داشته‌اند بصورت تخصصی و جداگانه این مشکل را برطرف نمایند، اما آموزش‌های متعدد با استفاده از اساتید مختلف باعث سردرگمی دانش‌پژوهان شده بود. بدین منظور لیباز آکادمی سعی نموده اساتید مطرح در هر حوزه را شناسایی و آموزش‌های منحصر به فرد را در آن حوزه علمی تدوین و پالایش نماید. آموزش‌های لیباز طوری طراحی و ارائه شده‌اند که فراگیران با خرید یا شرکت در دوره، موارد را بصورت کاربردی و عمیق آموزش می‌ببینند تا از نظر هزینه و‌ زمان، کارایی بهتری داشته باشند و نیاز به استفاده از آموزش‌ها از طریق وبسایت‌های دیگر کمتر شود. در عین حال باید تلاش نمود تا آموزش‌های مختلف بصورت جامع و تخصصی ارائه گردد تا دانش‌پژوهان از طریق لیباز آکادمی بتوانند هر نوع آموزش مورد نیاز را تهیه نمایند. از طرفی آموزش‌ها را بتوانند در زمینه‌های مورد استفاده کاری یا دانشگاهی، بصورت صحیحی بهره‌برداری نمایند. 

حوزه مشاوره: مشاوره درست و صحیح اهمیت بالایی دارد، چراکه سرنوشت یک کسب و کار را رقم می‌زند. در حوزه مشاوره، خوشبختانه در سطح کشور مشاوران خبره‌ای وجود دارند که البته به درستی بکارگیری نمی‌شوند. هرچند مشاوران غیرشایسته ای نیز در کشور وجود دارند اما شناسایی آنها برای کسانی که یک کسب و کار مطرح دارند، به دلیل تجارب آن کسب و کار آسان است اما معمولا برای افراد و در زمینه مشاوره فردی یا در سطح فروشگاهها، اکثرا مشاوران نامناسب دیرتر شناخته می شوند. لیباز آکادمی با استفاده از مشاوران خبره کسب و کار و مدیرانی با اجرایی در سازمانهای بزرگ و کوچک، کسب و کارهای نوپا، استارتاپ‌ها، کسب و کارهای اینترنتی و … می‌تواند خدمات سازنده ای را در حوزه مشاوره کسب و کار ارائه دهد. جهت اطلاع بیشتر به منو خدمات حرفه ای وبسایت مراجعه کنید. 

حامد محمدی شهرودی

ایده اصلی ما ارائه آموزش و مشاوره در حوزه های مختلف کاری می باشد. به منظور آموزشهای تخصصی در ارتباط با کسب و کار نیز می توانید از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی لیباز آکادمی، به این آموزشها دسترسی پیدا کنید. جهت دستیابی به آموزشهای رایگان مدیریت و کسب وکار، می‌توانید صفحه اینستاگرام ما را  دنبال نمایید. 

مشاوره، آموزش و بازار کار

آموزشهای لیباز طوری طراحی شده است که بتوانید از آن طریق، آنچه را یاد گرفته اید در کار یا شغل خود بکار بندید. با بکارگیری این آموزشها هم می توانید فهم دانشگاهی کسب کنید و هم در محیط کار متفاوت تر از دیگران عمل نمایید. 

پلی میان آموزش و بازار کار

کسانی که در دانشگاه دوره‌های علمی را سپری نمودند و دارای مدارک دانشگاهی هستند، میتوانند به منظور بهبود روند کاری و پیشرفت و همچنین استفاده از روشهای نوین که توسط مدرسین باتجربه ارائه می شود، از آموزشهای لیباز استفاده نمایند. از طرفی اگر در یک سازمان یا شرکت کار می کنید و یا خودتان دارای یک کسب و کار هستید، می توانید با بهره گیری از آموزش‌های لیباز، علوم مورد نیاز جهت انجام کارهای محوله را یاد بگیرید. همچنین با مشاوره تخصصی به اهداف خود و کسب و کارتان دست پیدا کنید. 

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ...

سال 0000

انجمن صنفی رایانه ای استان مازندران

سال 0000

برترین سایت آموزشی

سال 1401